Život plný energie
Cítite sa vyčerpaní, frustrovaní, znechutení, mentálne i fyzicky unavení? Máte pocit, že vám váš život preteká medzi prsty? Že je každý deň taký istý? Už si ani nepamätáte, kedy vás niečo na hodiny pohltilo a zabudli ste pri tom na celý svet? Keď máte ráno vstávať, tak by ste sa najradšej ešte na pár hodín zaborili pod deku?
Áno, samozrejme dalo by sa to riešiť i takto, ale podľa mňa po čase budeme cítiť, že nás niečo láka...to niečo môže byť túžba po lepšom živote. Viera, že je niečo viac...Že predsa o tomto celom život nemôže byť...
Cítite i vy v sebe takúto príťažlivosť? Príťažlivosť k životu, ktorý ste vždy chceli mať. Život plný energie, nadšenia, iskrivých zážitkov, tešenia sa na prácu a tvorbu?
To sa ozýva naša evolučná, reprodukčná časť v nás.
Ako sa chceme ukazovať sebe pred zrkadlom, našej rodine, svetu, ďalším generáciám? Akú spomienku si na nás ľudia zachovajú? Táto voľba je len na nás.
Naša energia je pre nás kľúčová. Bez nej sme len chodiace schránky bez odozvy na okolie, bez nápadov, bez chuti niečo vymyslieť. Bez pravidelného dočerpávania energie nás i najzaujímavejšie zamestnanie vyčerpe. Nebudeme tak môcť tvoriť, to čo chceme a pomáhať dalším ľuďom.
Svet nás potrebuje mať fit!

Ako vyzerá spolupráca
podľa princípov Brain-based koučinku
Osobný prístup
Riešenie je šité vám na mieru.

Sme tím
Pomáham, podporujem a povzbudzujem vás. Som vaše zrkadlo i nestranný partner.


Odstup
Pozrieme sa na váš život z väčšej výšky a diaľky.

Riadite si to sami
Určujete rýchlosť, smer, možné odbočky, pauzu.

Čas venovaný sebe
Čas venovaný vašim cieľom.

Energetický upgrade
Zapálime iskru vašeho nového života.

Neuroplasticita
Váš mozog začne lepšie pracovať, zmení sa, budete prichádzať na nové riešenia.

Splnené priania
Žijete ako ste vždy túžili!

“Primárnou príčinou nešťastia nikdy nie je situácia, ale vaše myšlienky o nej. Uvedomte si myšlienky, ktoré vám bežia na pozadí mysle.”
Eckhart Tolle

Otázky a odpovede
Aký je rozdiel medzi Brain-based koučovaním a psychoterapiou?
V koučovaní smerujeme vpred, neanalyzujeme minulosť. Sústreďujeme sa na to kde sme, kam sa chceme dostať a čo pre to potrebujeme urobiť, aby sme sa tam dostali. Nerozoberáme do podrobna minulosť. Pracujeme s tým, čo máme.
Ako často sa odporúča stretávať sa?
Keďže z jednotlivých koučovaní vyvstanú úlohy, ktoré by sa mali splniť do ďalšieho stretnutia, tak optimálna frekvencia stretávania sa by mala byť jedenkrát týždenne alebo jedenkrát za dva týždne. Žáleží na vašich časových možnostiach. Čo by však malo byť dodržané je niť stretnutí, priorita úloh, reagovanie na aktuálnu situáciu, aby vaša odvedená práca nezapadla v čase.
Ako sa mám pripraviť na stretnutie?
To, čo potrebujete je odhodlanie a ochota na sebe pracovať. Mať otvorenú myseľ novým možnostiam a túžbu prekonávať samého/ú seba.